ŠICÍ DÍLNA: Jak to všechno začalo?

Naše dílnička se nachází v malé vesničce v blízkosti Moravského krasu v rodinném domku, který opravili mí rodiče. Byla založena velmi brzy, dá se říci záhy po sametové revoluci, kdy moje maminka začala v módě podnikat. Všechny prostory dýchají rodinnou atmosférou, modely pro vás šijí švadlenky s láskou. Sama osobně pro vás vybírám ty nejzajímavější a nejkrásnější materiály z celého světa a vymýšlím nové a nové kolekce a modely. Stříhám pro vás téměř všechny kousky a jsem tu zkrátka jen pro vás.

 

Dílna je vybavena speciálními stroji, stříhacími stoly a prostory na uskladnění látek, které mám stále na očích, aby mě inspirovaly k návrhům nových modelů. Po políbení múzou začnu navrhovat a stříhat a najednou je na mém stole vše vzhůru nohama. O pořádku se rozhodně nedá mluvit :-) Když se tvoří, tak se tvoří... Ráda navrhuji modely pro všechny příležitosti, volný čas, společenské události i svatební šaty. Baví mě kombinovat materiály a detaily, které podpoří ženskost.

 

Přeji vám všem krásné dny a těším se na naše společné sdílení o módě.

 

Vaše Zuzka 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení